Elektronické úřední desky DigiDay jsou českým certifikovaným výrobkem s garantovanou kvalitou, kterou zaručí i použité displeje LG a komponenty Intel. Mohou se pochlubit nejnižší spotřebou elektrické energie na trhu a jsou vybaveny vlastním software LEDWARE pro nepřetržité automatické zveřejňování úředních dokumentů a obsahu, a to i při výpadku internetu.

Naše úřední desky odolávají extrémním podmínkám, jsou provozuschopné při teplotách od -40° do +75°C a fungují při 0% až 100% vlhkosti. Třída krytí těchto zařízení je IP65. Povrchová úprava ANTIVANDAL a speciální tvrzené sklo zajistí ochranu před poškozením zařízení. 

Displej s úhlopříčkou 55” má rozlišení Full HD (1080 x 1920) a díky pozorovacím úhlům 178/178 je skvěle čitelný za všech světelných podmínek. Jeho svítivost 4000 cd/m2 se díky automatické regulaci mění, a to dle intenzity světla v okolí. Noční režim pak automaticky sníží jas displeje, čímž šetří elektrickou energii. Současně díky integrovanému filtru modrého světla respektuje cirkadiánní biorytmy lidí a živočichů.

Díky zabudovaným reproduktorům mohou slabozrací uživatelé použít funkci hlasového předčítání.


Viac ako 630 elektronických úradných tabúľ
v celej ČR a SK

Máte otázku?

Nenašli ste nejakú informáciu?
Opýtajte sa nás

david@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulár nižšie