Inovativními elektronickými úředními deskami jsme známí. Teď přichází na řadu oslava úspěšného roku 2023 s velkolepou akcí. Při objednávce do 31. 12. 2023 vám totiž zařídíme zdarma instalaci elektronické úřední desky nebo digitálního panelu DigiDay, a to je služba v běžné hodnotě 8 900 Kč.

Ke spuštění takovéto štědré akce nás inspirovaly příběhy stovek měst, která už si naše digitální zařízení pořídila a zaznamenala skokový nárůst efektivity v komunikaci s občany, ať už se jednalo o nástěnný panel, nebo to byla elektronická úřední deska DigiDay volně stojící.

Jsme českým výrobcem a lídrem v oblasti digitalizace měst a obcí. Inovativní úřední desky, skvělý servis a instalaci v hodnotě 8 900 Kč zdarma při objednávce do konce roku 2023, rádi dodáme i vám. Odstartujete blížící se vánoční svátky 2023 s DigiDay.

Kontaktujte nás.

Inovace v digitalizaci jsou tím, co umíme nejlépe. Ostatní si nás všímají, což potvrzuje fakt, že jsme se dostali do populárního pořadu Chytrý region, který připravuje a vysílá nejúspěšnější regionální televizní společnost v ČR, Polar TV.

Díky tomu jsme v premiéře 26. října 2023 odprezentovali širšímu publiku naše inovativní řešení a vizionářské projekty, které formují budoucnost nejen našeho regionu.

Chytrý region se věnuje inovacím, technologiím a udržitelným řešením, která nabízí firmy z nejrůznějších podnikatelských oblastí. Cílem pořadu je představit lokální firmy ze všech oborů, které svými smart řešeními a výrobky přispívají k celkovému rozvoji společnosti. Mezi takové produkty rozhodně patří naše elektronická úřední deska, ať už ve verzi volně stojící, nebo jako nástěnný panel.

„Naše spolupráce s Polar TV byla odstartována díky řadě úspěšných digitalizačních projektů, které jsme společně realizovali v Moravskoslezském kraji. Spolu jsme instalovali třeba informační nástěnné panely v nemocnici Opava,“ říká jednatel naší společnosti Martin Klimánek o krocích, které přirozeně vyústily k natočení Chytrého regionu v sídle DigiDay (odkaz se otevírá do nového okna).

“Účast v pořadu Chytrý region nám poskytla platformu, v níž jsme mohli představit naše služby širšímu publiku, ale také nám dala příležitost zdůraznit, že Ostrava je domovem talentovaných profesionálů a inovativních firem. Skvělé je, že jsme představili DigiDay, Ostravu i Moravskoslezský region v tak prestižním pořadu,” okomentoval úspěch televizní premiéry Chytrého regionu jednatel firmy Ing. David Stružka.

Už teď můžeme prozradit, že se chystáme vstoupit do významného inovativního projektu s moravskoslezskými institucemi působícími v oblasti výzkumu a vývoje (R&D). Tyto kroky budou mít pozitivní dopad na digitální dění nejen v České republice. Sledujte nás, aby vám neunikly žádné důležité informace. Společně totiž tvoříme chytrý region.

Shlédněte celý díl Chytrého regionu:

V dnešním rozhovoru nám Lenka, specialistka realizací z DigiDay, odkrývá zákulisí procesu instalace elektronických úředních desek zákazníkům. Je to ona, kdo po podpisu smlouvy přebírá štafetu od obchodníků a zajistí, aby následující dodávka našich zařízení proběhla hladce. 

V jaké fázi obchodu si, Lenko, přebíráš zakázku pod sebe?

Jakmile je  na stole podepsaná smlouva s obcí nebo městem, přicházím na řadu já. Mou první úlohou je kontaktovat zástupce města. Ladíme technické podklady a koordinuji termíny. Je to jako dirigování velkého orchestru, kde každý nástroj musí ladit.

Jak dlouho taková realizace trvá?

Od podpisu smlouvy začíná běžet lhůta na kompletní dodávku. Během té doby se vše připravuje, probíhají stavební úpravy na místě realizace a celé řešení se kompletuje podle požadavků zákazníka. Důležitou fází je testování URL odkazů, které obce chtějí zobrazit na deskách. Dále se nasazují feedy, fotografie a ladí se detaily. Významná část přípravy je také výběr funkčních tlačítek klientem.

Jaká tlačítka jsou mezi zákazníky hitem?

Některé obce preferují zpravodaje, jiné aktuality nebo jízdní řád. V základu máme šest tlačítek, ale dá se jich přidat víc. Nicméně, z hlediska uživatelského zážitku a rozložení uživatelského prostředí je šest tlačítek na ploše ideální stav, ať už je naše zařízení instalováno jako nástěnný panel, nebo jako volně stojící digitální úřední deska. 

Přemýšlím nad tím, jaké schopnosti musí mít manažer realizace?

Ke klíčovým vlastnostem úspěchu této profese určitě patří trpělivost, důslednost a houževnatost. Tyto vlastnosti jsou nezbytné a také dobrá paměť a odolnost vůči stresu. V předchozí práci jsem se jako head office manager starala o 70 budov, což se mi teď hodí. Zároveň jsem v nemalé míře i logistik. Vždy se snažím spojit více zakázek do jednoho výjezdu, aby byla cesta ekonomická a ekologická.

Setkáváš se při práce s nějakými “jobovkami”?

Jobovka je silné slovo. Občas se ale setkáváme s tím, že města a obce nám nedodají všechny klíčové informace včas. V takových případech musíme být flexibilní a improvizovat, abychom splnili termíny. Proto někdy může úřední deska dorazit k zákazníkovi s přednastavenými informačními kanály, které pak upravujeme až na dálku přes naše dohledové centrum s využitím našeho vlastního software LEDWARE, ale to je opravdu výjimečné. Stalo se nám také, že město plánovalo instalovat desku na nevhodném místě, například do nepevného podloží z dlažebních kostek. Vzpomínám si také na případ, kdy památkáři jednoho úřadu vlastnímu managementu nedali stavební povolení instalovat úřední desku v památkové zóně.

Jak se Ti líbí v DigiDay?

Jsem spokojená. Máme skvělý tým složený z lidí každého věku, přátelskou atmosféru a firemní kulturu. Oba šéfové jsou pohodáři a všichni společně si vážíme každého spokojeného klienta.

V dnešní digitální době je důležité, aby i veřejné instituce držely krok s technologickým vývojem. Jedním ze způsobů, jak to mohou udělat, je elektronická úřední deska

Mezi naše spokojené zákazníky, kteří si pochvalují DigiDay technologie, patří Valašská i Bystřice, která nedávno modernizovala svou obec tím, že si od nás koupila digitální úřední desku včetně originálního software LEDWARE, nezničitelné úpravy ANTIVANDAL a LED obrazovky LG. 

Valašská Bystřice je významnou obcí v okrese Vsetín, která je obklopena strhujícím panoramatem Vsetínských vrchů. S více než 2200 obyvateli a rozlohou bezmála 36 čtverečních kilometrů, je jednou z největších obcí v České republice.

Starosta, Ing. Josef Maleňák, o nás napsal: „Společnost DigiDay Czech je dodavatelem naší nové elektronické úřední desky. Prezentaci, kde jsme se s EÚD poprvé seznámili, nám osobně předvedla obchodní zástupkyně. Její prezentace byla přehledná a komplexní. Chtěli bychom tímto společnosti DigiDay Czech poděkovat za skvělou spolupráci jak při seznámení s jejich elektronickou úřední deskou, tak při instalaci.“

Je to tak. Naše digitální úřední deska, ať už volně stojící, nebo jako nástěnný panel, nabízí řadu výhod, jako je nejnižší spotřeba energie na trhu, jednoduché ovládání a vysoká úroveň zabezpečení.
Pokud i vy chcete modernizovat své město, obec, nebo firmu, s námi máte jistotu, že půjdete správným směrem. Kontaktujte nás.

Dnes se zaměříme na naši nedávnou účast během význačného setkání Sdružení tajemníků měst a obcí České republiky (STMOÚ) v Dolní Moravě. Ukážeme vám nejmodernější technologická řešení a exkluzivní nabídky, které jsme na tomto setkání odprezentovali.

Stále máme v živé paměti naši účast na celostátním setkání vedoucích pracovníků českých úřadů, které proběhlo od 15. do 17. října. Byla to skvělá příležitost, kde jsme mohli všem přítomným ukázat naše nejnovější produkty a technologie.

Jedním z vrcholů naší prezentace byla elektronická úřední deska TOTEM UNI 55´s futuristickým designem. Rádi bychom znovu zdůraznili, že všechny naše panely jsou vybaveny LED dotykovými displeji od LG s technologií IPS, což je aktuálně nejmodernější zobrazovací technologie na trhu.

Každá naše úřední deska je samozřejmě doplněna naším vlastním softwarem LEDWARE. Další výhodou je minimální spotřeba energie, na kterou klademe velký důraz. Nenecháme bez povšimnutí ani odolný povrch ANTIVANDAL.

Na setkání v Dolní Moravě, stejně jako předtím v Podbanském na konferenci APUMS, jsme nabízeli speciální VOUCHER na zakoupení elektronické úřední desky za zvýhodněnou cenu od 119.999 Kč.

Pokud jste nás nestihli navštívit, máte šanci to napravit na nadcházejících Dnech malých obcí v Praze a v Olomouci, kde budeme 2. a 7. listopadu.

Den malých obcí Praha

Kdy: 2. listopadu

Kde: Hala O2 Universum, Českomoravská 17

Den malých obcí Olomouc

Kdy: 7. listopadu

Kde: Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 37

Navštivte nás na Dnech malých obcí, kde vám rádi představíme všechny přednosti našich elektronických úředních desek. Získejte VOUCHER na zakoupení elektronické úřední desky za zvýhodněnou cenu od 119.999 Kč. Těšíme se na vás!

☎ +420 608 899 640

✉ david@digiday.cz

🌐 www.uredni-deska.eu

💻 www.digiday.cz

Mezi 12. a 13. říjnem jsme měli privilegium účastnit se významné konference APUMS, která se uskutečnila v kouzelném prostředí Vysokých Tater. Tento event přitáhl slovenskou smetánku, konkrétně tajemníky a vedoucí samospráv z celého Slovenska.

Naši obchodní zástupci dorazili na konferenční místo již den předem, aby připravili stánek k prezentaci. Ten jsme měli tu čest sdílet s našimi partnery WEBY GROUP a MUNIPOLIS. Náš společný prostor byl umístěn na ideálním místě hned u vstupu do konferenčního sálu.

Ráno 12. října se otevřely dveře luxusního Grand hotelu Permon a my jsme byli mezi prvními, kdo vstoupili do tohoto fascinujícího světa plného nových příležitostí. Atmosféra byla elektrizující a plná možností.

Naše produkty, včetně elektronických úředních desek a digitálních panelů DigiDay, nabízejí několik zásadních výhod:

  • Nízká spotřeba energie
  • Nejnovější generace procesorů Intel Core i7
  • Naše vlastní software LEDWARE
  • Dotykové LED displeje od LG

Máme ambiciózní plány a do konce roku nás najdete na několika dalších akcích. U našeho stánku budete mít také možnost získat voucher na nákup elektronické úřední desky za cenu od 119.999 Kč.

Kde nás v nejbližších dnech najdete?

  • 12. – 13. října | Grand hotel Permon, Podbanské, konference APUMS
  • 15. – 17. října | Wellness Hotel Vista, Dolní Morava, odborný seminář STMOÚ
  • 2. listopadu |  Den malých obcí, Praha
  • 7. listopadu |  Den malých obcí, Olomouc

Věříme, že se na některém z těchto eventů potkáme!

V dnešní digitální době je komunikace klíčová. A kdo by to mohl udělat lépe než DigiDay, lídr v oblasti digitálních panelů a elektronických úředních desek? Naše produkty jsou navrženy tak, aby usnadnily komunikaci mezi úřady a občany, a to jak v Česku, tak na Slovensku.

Naše řešení nejsou jen o technologii, jsou o lidech. Proto se těšíme na setkání s vámi na 4 nadcházejících akcích, kde budeme mít možnost prezentovat naše inovativní produkty. Ať už jste z malé obce nebo velkého města, máme pro vás řešení, které vám usnadní život.

Naší první zastávkou je Slovensko, kde se od 11. do 13. října 2023 setkáme s přednosty úřadů místních samospráv v Podbanském. 

Poté zamíříme do Česka, kde budeme od 15. do 17. října 2023 v Dolní Moravě na celostátní odborné konferenci Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR. 

A to není vše! V listopadu nás najdete na 58. Dnech malých obcí, a to 2. listopadu v Praze a 7. listopadu v Olomouci.

Na všech těchto akcích od nás máte možnost obdržet slevový voucher na pořízení elektronické úřední desky. Těšíme se vás!

Pro více informací nás kontaktujte na www.uredni-deska.eu, www.digiday.cz (odkaz se otevírá do nového okna), na telefonu +420 608 899 640 nebo e-mailem na david@digiday.cz.

V dnešní digitální éře je odolnost, spolehlivost a bezpečnost elektronických zařízení nezbytná. Elektronické úřední desky od DigiDay Czech nejenže splňují tyto kritéria, ale překonávají je na všech frontách. V tomto článku se zaměříme na některé klíčové vlastnosti, které činí LED panely od DigiDay jedinečnými.

Vandalismus je jedním z hlavních problémů, kterým čelí elektronická zařízení. Každý DigiDay LED panel je vybaven ANTIVANDAL povrchovou úpravou, což je nerezavějící a téměř nezničitelný materiál. Tato vlastnost zajišťuje dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu.

DigiDay používá na svých LG displejích bezpečnostní sklo, což zajišťuje odolnost proti nárazům a prasklinám. Tím je garantována nejen dlouhodobá odolnost, ale i bezpečnost uživatelů.

Každý nástěnný panel i volně stojící panel od DigiDay je vybaven bezpečnostním krytím IP 65. To zajišťuje, že elektronická úřední deska je chráněna proti prachu, vodě a dalším vnějším vlivům, což je klíčové zejména ve venkovním prostředí.

Jednou z nejzajímavějších vlastností LED panelů od DigiDay je jejich schopnost fungovat v extrémních teplotních podmínkách, od -40 do +75 stupňů Celsia. To umožňuje jejich použití v různých geografických a klimatických prostředích.
Každá digitální úřední deska od DigiDay Czech je vyrobena a certifikována v České republice. Nástěnné panely i volně stojící panely DigiDay splňují nároky nejen české legislativy a jsou považovány za špičkové technologické produkty na trhu.

Chcete modernizovat svůj úřad nebo firmu, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Máme pro vás řešení. Naše elektronické úřední desky můžete financovat přes náhradní plnění, což vám umožní nejen splnit zákonné povinnosti, ale také získat moderní komunikační nástroj.

Podle českého zákona o zaměstnanosti jsou firmy s více než 25 zaměstnanci povinny zaměstnávat 4 % osob se zdravotním postižením. Pokud tuto povinnost nesplníte, můžete ji kompenzovat náhradním plněním. To zahrnuje nákup výrobků a služeb od firem, které zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením.

Naše digitální úřední desky jsou vyrobeny v ČR. Jsou opatřeny nezničitelnou povrchovou ANTIVANDAL úpravou a unikátním softwarem LEDWARE. Díky tomu získáte spolehlivý a moderní nástroj, který vám umožní efektivně komunikovat s občany.
Nečekejte a modernizujte svůj úřad ještě dnes. Více informací naleznete na našem webu www.uredni-deska.eu/nahradniplneni.

V dnešní rychle se měnící době je efektivní komunikace s občany klíčová. A právě zde přichází na řadu DigiRegion (odkaz se otevírá do nového okna), inovativní platforma, která nabízí komplexní řešení pro obecní komunikaci.

Co vám DigiRegion nabízí?

Nejde jen o propojení obecního webu, TV info kanálu a digitálního informačního panelu. Srdcem celého systému je mobilní aplikace, šitá na míru vašim potřebám. Díky ní mají občané přístup ke všem důležitým informacím přímo ve svém chytrém telefonu.

Úspora času díky jednoduché administraci

Jedním z hlavních přínosů je jednoduchá administrace. Ovládejte všechny komunikační kanály z jednoho místa a zvyšte tak efektivitu vaší práce.

Komplexní řešení 4v1

DigiRegion je více než jen mobilní aplikace. Pokrývá všechny mediální platformy, od webových stránek a sociálních sítí až po informační panely a obecní televizi.

Dostupnost informací pro všechny

Vše je navrženo tak, aby bylo přístupné i starším občanům a těm, kteří nemají přístup k internetu. DigiRegion je ideální pro komunikaci s širokou veřejností.

Budoucnost je v mobilních telefonech

S vědomím, že budoucnost komunikace je v mobilních zařízeních, nabízí DigiRegion na míru šitou mobilní aplikaci.

Spolupráce s obecními institucemi

Celý systém umožňuje napojení obecních spolků a institucí, což zajišťuje, že všechny organizace pracují ve společném online prostředí.

Aktuální a zajímavý obsah

Platforma podporuje týmovou práci a rychlou aktualizaci obsahu, aby byl každý web stále aktuální a plný zajímavých informací.

Nízké náklady a udržitelnost

DigiRregion je cenově dostupný. Společnost průběžně aktualizuje systém na základě zpětné vazby od zákazníků.

Propojování obcí i mikroregionů

Více obcí v systému znamená jejich efektivní propojení, a to jak přes web Mikroregionu (odkaz se otevírá do nového okna), tak i přes mobilní aplikaci  DigiRegion Obecní síť (odkaz se otevírá do nového okna).


Pokud jde o DigiRegion, pro více informací si můžete prohlédnout promo video (odkaz se otevírá do nového okna) a přečíst si reference (odkaz se otevírá do nového okna) od spokojených zákazníků.