Reference ze samospráv

Obec Chornice

Jiří Smékal, starosta

S užíváním digitální úřední desky jsme spokojeni. Úřední deska je přehledná a požadované informace se dají snadno najít. Dále oceňujeme vstřícnou komunikaci a rychlé řešení našich požadavků.

Skoronice

Mgr. Lukáš Plachý, Dis., starosta

Spolupráce se společností DigiDay probíhala od začátku až do konce zcela dle našich představ, jejich přístup byl vždy velmi vstřícný a profesionální. Realizaci digitální úřední desky předcházela pečlivá příprava, v rámci které byly jasně vymezeny požadavky a úkoly, které bylo třeba zajistit na obou stranách. Byl také připraven a nakonfigurován informační obsah určený k prezentaci na EÚD. Samotná instalace zařízení proběhla velmi rychle a hladce, spuštění plného provozu následovalo ihned po instalaci. Na základě výše uvedeného můžeme společnost DigiDay, coby potenciálního dodavatele obdobného zařízení, vřele doporučit.

Valašská Bystřice

Ing. Josef Maleňák, starosta

Společnost DiGi Day Czech s. r. o. je dodavatelem naší nové elektronické úřední desky. Úvodní prezentaci, kde jsme se s EÚD seznámili, nám představila paní Březinová. Její prezentace byla přehledná a komplexní. Chtěli bychom společnosti DiGi Day Czech s. r. o. poděkovat za skvělou spolupráci, jak při seznámení s elektronickou úřední deskou, tak při její samotné instalaci. 

Rumburk

Ing. Jakub Vondráček, vedoucí oddělení IT

Od samého začátku komunikace s DigiDay Czech s.r.o. bylo vše řešeno k naší spokojenosti. Odpovědi na naše otázky byly okamžité, velmi dobře vysvětleny a všechny potřebné dokumenty, které bylo potřeba dodat, byly zkontrolovány, případně opraveny ze  strany DigiDay Czech s.r.o. Termín instalace EUD byl naplánován s dostatečným předstihem a byl zaslán podrobný návod na přípravu podstavce atd. Dále byly dodány podrobně vysvětlené kroky, co je z naší strany potřeba připravit či dodat včetně termínů,  do kdy je potřeba vše dodat. Servisní tým, který přijel instalovat EUD, nás v den instalace kontaktoval s přibližným časem, kdy dorazí. Instalace probíhala příkladně a ve velice  krátkém čase bylo vše připraveno. Servisní tým nám vysvětlil, jak se s EUD pracuje a  vše nám bylo názorně ukázáno. Firma DigiDay Czech s.r.o. je ve svém oboru naprostý  profesionál.  

Roudná

Eva Kropáčková, starostka

Společnost DigiDay CZ s.r.o. instalovala v naší obci Roudná a místní části Roudná Janově ve dnech 10.8.2023 dvě venkovní elektronické úřední desky. Oceňujeme jednání všech pracovníků této firmy, které bylo k naší spokojenosti na vysoké profesionální úrovni. Ať už se jednalo o prezentaci a předvedení desek, jednání o termínech dodání i technických podmínkách instalace až po samotnou práci techniků. Spolupráce s touto firmou byla bezproblémová a prozatím nemáme co vytknout. —-----------

Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky

Ing. Radim Navrátil, vedoucí odboru hospodářské správy

Zdejší úřad uzavřel se společností DigiDay Czech s.r.o. smlouvu na dodávku, instalaci a zprovoznění  volně stojící oboustranné venkovní elektronické úřední desky a informačního vnitřního dotykového panelu s úhlopříčkami displejů 55”. Chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícné a velmi pozitivní jednání při samotné montáži zmiňovaných panelů. Průběžná komunikace a dojednávání podrobností, které samotné instalaci předcházely, jsou vyústěním oboustranné spokojenosti. Jak venkovní elektronická úřední deska, tak vnitřní informační panel splnil naše očekávání a pevně  věřím, že tento počin ocení i občané!

Naše realizace

Podívejte se na přehled našich instalací, možná mají úřední desku DigiDay v obci či městě ve vašem okolí. Zajeďte se na naše zařízení podívat a přesvědčte se o jeho kvalitě.

Moravskoslezský kraj

Oprechtice

Paskov

Dobrá

Nošovice

Fulnek

Chuchelná

Zlínský kraj

Rožnov pod Radhoštěm

Uherský ostroh

Bojkovice

Horní Bečva

Březůvky

Korytná

Olomoucký kraj

Prostějov

Potštát

Jeseník

Zlaté hory

Bochoř

Ostružná

Jihomoravský kraj

Šlapanice

Veselí nad Moravou

Miroslav

Brno – Židenice

Brno – Bosonohy

Brno – Žabětín

Vysočina

Polnička

Nové Město na Moravě

Horní Dubenky

Štěpánov nad Svratkou

Maleč

Humpolec

Pardubický kraj

Letohrad

Koclířov

Chrast u Chrudimi

Králiky

Vysoké Mýto

České Hermanice

Královehradecký kraj

Strážné

Stará Paka

Červený Kostelec

Častolovice

Stěžery

Libčany

Středočeský kraj

Chotýšany

Přerov nad Labem

Kolešov

Kněžmost

Kamenný Přívoz

Jílové u Prahy

Liberecký kraj

Kamenický Šenov

Doksy

Dětřichov

Horní Libchava

Bílý Potok

Česká Lípa

Jihočeský kraj

Vimperk

Suchdol nad Lužnicí

Kačlehy

České Budějovice

Dolní Dvořiště

Lhenice

Karlovarský kraj

Draženov

Radonice

Kolešov

Ostrov

Lomnice

Andělská Hora

Plzeňský kraj

Vimperk

Stráž

Hrádek

Kladruby

Kašperské Hory

Draženov

Ústecký kraj

Býčkovice

Blažim

Žiželice

Velká Bukovina

Trnovany

Louny

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže