Reference ze samospráv

Mesto Veľký Krtíš

Ing. Marián Balko | prednosta MsÚ

Dodanie a realizácia prebehla v dohodnutom termíne. K prípravným prácam zo strany objednávateľa bola zaslaná podrobná dokumentácia na zhotovenie pätky. Výborná komunikácia s dodávateľom pred aj počas realizácie. Požadované zmeny a úprava nastavení boli veľmi promptne zrealizované. Produkt bol dodaný v požadovanej kvalite.

Obec Velký Borek

Mgr. Helena Vavřinová | starostka

Firma Digi Day Czech s.r.o. nám dodala digitální úřední desku, úhlopříčka 43, horizontální provedení. Jednání firmy bylo na vysoké úrovni od úvodní prezentace, kdy nám pan Kamrla desku předvedl a odpověděl na všechny naše dotazy. Komunikace a vlastní příprava podkladů probíhala velice rychle, v ničem nebyl problém. Bylo vyhověno i naší žádosti, abychom měli desku v souladu s barvami našich webových stránek. Pánové, kteří desku instalovali na budovu úřadu, byli také velice příjemní a svou práci udělali čistě a precizně. Ač máme desku jen pár dnů, jsme velice spokojeni. Deska splňuje vše, co potřebujeme.

Městys Štěpánov nad Svratkou 

PaedDr. Šárka Kunčíková | starostka

Reference o spolupráci při instalaci elektronické úřední desky Potvrzuji jménem městyse Štěpánov nad Svratkou vzornou spolupráci při instalaci elektronické úřední desky (EÚD). Firma DigiDay s.r.o. nás oslovila v listopadu 2022, zda bychom o EÚD neměli zájem. O EÚD jsme již nějakou dobu uvažovali. EÚD nám prezentoval přímo na úřadě obchodní zástupce. 31.1.2023 nám byla EÚD nainstalována. Smluvně firma DigiDay zajišťuje servis při poruše do 24 hodin a jednou za rok bude provádět údržbu EÚD. Spolupráce s firmou DigiDay je zatím vynikající, nemohu vůbec nic vytknout.

Město Rožnov pod Radhoštěm

Luboš Fusek | Vedoucí oddělení IT

S firmou DigiDay Czech s.r.o. byla bezvadná spolupráce, s úředními deskami jsme spokojení.

Město Humpolec

Ing. Josef Novák | správce sítě

Společnost DigiDay instalovala ve městě Humpolec jednu venkovní elektronickou úřední desku. Veškeré jednání – přes úvodní představení firmy a nabídky, účast v soutěží, následná Instalace a zprovoznění EÚD – proběhla k plné naší spokojenosti. Je třeba ocenit i profesionální přístup jednotlivých pracovníků společnosti, s kterými jsme v průběh nasazení EÚD byli v kontaktu. Spolupráce se společností DigiDay je bezproblémová, nelze zatím nic vytknout.

Městys Lhenice

Ing. Markéta trnková | starostka

Společnost DigiDay dodala pro Městys Lhenice venkovní elektronickou úřední desku, která byla Instalovaná na fasádu u vchodu do úřadu městyse. Od samého počátku byla spolupráce s firmou naprosto bezproblémová, produkt nám byl osobně Prezentován a veškeré dotazy byly profesionálně zodpovězený. Domluvené termíny byl přesně dodrženy, administrativa spojená s výběrem firmy i následným zpracováním smluv proběhlo hladce. Následná instruktáž příprava na umístění desky proběhla na jedničku, stejně jako součinnost techniků. Elektrická úřední deska je plně kompatibilní s webem obec a naší občané oceňují její moderní design a snadný přístup i informacím. Se spolupráci se společností DigiDay jsme velmi spokojení, oceňujeme vstřícný přístupu a Profesionalitu všech pracovníků, se kterými jsme dosud byli v kontaktu.

Naše realizace

Podívejte se na přehled našich instalací, možná mají úřední desku DigiDay v obci či městě ve vašem okolí. Zajeďte se na naše zařízení podívat a přesvědčte se o jeho kvalitě.

Moravskoslezský kraj

Oprechtice

Paskov

Dobrá

Nošovice

Fulnek

Chuchelná

Zlínský kraj

Rožnov pod Radhoštěm

Uherský ostroh

Bojkovice

Horní Bečva

Březůvky

Korytná

Olomoucký kraj

Prostějov

Potštát

Jeseník

Zlaté hory

Bochoř

Ostružná

Jihomoravský kraj

Šlapanice

Veselí nad Moravou

Miroslav

Brno – Židenice

Brno – Bosonohy

Brno – Žabětín

Vysočina

Polnička

Nové Město na Moravě

Horní Dubenky

Štěpánov nad Svratkou

Maleč

Humpolec

Pardubický kraj

Letohrad

Koclířov

Chrast u Chrudimi

Králiky

Vysoké Mýto

České Hermanice

Královehradecký kraj

Strážné

Stará Paka

Červený Kostelec

Častolovice

Stěžery

Libčany

Středočeský kraj

Chotýšany

Přerov nad Labem

Kolešov

Kněžmost

Kamenný Přívoz

Jílové u Prahy

Liberecký kraj

Kamenický Šenov

Doksy

Dětřichov

Horní Libchava

Bílý Potok

Česká Lípa

Jihočeský kraj

Vimperk

Suchdol nad Lužnicí

Kačlehy

České Budějovice

Dolní Dvořiště

Lhenice

Karlovarský kraj

Draženov

Radonice

Kolešov

Ostrov

Lomnice

Andělská Hora

Plzeňský kraj

Vimperk

Stráž

Hrádek

Kladruby

Kašperské Hory

Draženov

Ústecký kraj

Býčkovice

Blažim

Žiželice

Velká Bukovina

Trnovany

Louny

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

david@digiday.cz

+420 608 899 640

Více než 630 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

david@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže