Srdce našich úředních desek tepe na 100%

Demo systému LEDWARE

Podívejte se na demo systému LEDWARE (odkaz se otevírá do nového okna).

Systém LEDWARE v našich úředních deskách je opravdu propracovaný

LEDWARE je označení softwaru, který v DigiDay vyvíjíme speciálně pro elektronické úřední desky. Jedná se o výkonný modulární systém, který nabízí efektivní kontrolu nad obsahem, včetně automatické aktualizace informací každého zařízení DigiDay.

Pomocí LEDWARE odpadají klientům veškeré starosti se správou obsahu úřední desky. Našemu systému stačí jednou předat zdrojovou URL adresu s prezentovaným obsahem odkudkoliv z webu. Software LEDWARE už se postará o všechnu další práci sám.

Ať se jedná o úřední dokumenty, aktuality, nebo kalendář akcí, na vše jsou v LEDWARE k dispozici moduly s ověřenou strukturou pro nejlepší dostupnost informací každému občanovi.

LEDWARE je řešení, které umožňuje zobrazení informací na elektronické úřední desce i ve chvíli, kdy dojde k výpadku internetového připojení.

Elektronické úřední desky jiných značek většinou pouze zobrazují webové stránky, které z úřední desky zmizí v okamžiku ztráty internetového připojení. Náš LEDWARE však v takové situaci povinně zveřejňované informace a veškerý obsah zachová a zobrazuje dál.

Díky LEDWARE můžeme také do elektronické úřední desky nahrávat aktualizace nebo vyřešit konkrétní technický problém. To vše je možné z naší kanceláře bez nutnosti výjezdu k fyzickému zařízení.

Díky elektronickým úředním deskám DigiDay a systému LEDWARE se veřejné instituce a organizace mohou spolehnout na to, že jejich propojení s občany bude stabilní a efektivní.

V DigiDay jsme vyvinuli spolehlivý, flexibilní a všestranný software pro správu elektronických úředních desek. Jedná se o modulární systém, který nabízí vše, co potřebujete pro efektivní a bezpečnou správu vašich digitálních informací.

Proč byste měli LEDWARE chtít

Správa elektronických úředních desek jiných dodavatelů může být komplikovaná a pro uživatele náročná. Komplikace mohou nastat od nekompatibility formátů dokumentů a videí, až po zabezpečení a nemožnost změnit předprogramovaná tlačítka, která uživatelům po nějakém čase už nemusí vyhovovat. To vše může vést k chybám, ztrátám času a zvýšeným nákladům na dodatečné odborné zásahy. Systém LEDWARE v zařízeních od DigiDay však tyto problémy eliminuje, protože podporuje formát všech nejpoužívanějších webových prohlížečů, obrázků, videa, PDF dokumentů a balíčku Microsoft Office. Uživatelské rozhraní je možné libovolně měnit díky více než 20 defaultním modulům pro prezentaci vašeho libovolného obsahu.

LEDWARE je tady, aby vám pomáhal

Úřední desky DigiDay vám dávají jistotu, že se po instalaci nemusíte o nic starat. Odpadá vám starost o manuální konvertování dokumentů, sledování návštěvnosti a také dohlížení na to, že vaše elektronická úřední deska funguje a je v provozu. Díky LEDWARE a práci techniků v našem dohledovém středisku je vaše úřední deska vždy pod kontrolou, v provozu a informace jsou dostupné občanům.

Technologická revoluce ve frontendu i backendu

Systém LEDWARE je postaven na robustním PHP frameworku Nette, který nabízí univerzální podporu formátů PDF a Microsoft Office, až po všechny webové formáty obrázků a videa. Snadná manipulace s daty je zajištěna strojovým zpracováním dat v podobě JSON, XML, HTML. Problém nenastane ani s QR kódy, včetně jejich přímého generování. Uživatelé si tak mohou přes QR kódy z úřední desky stahovat potřebné dokumenty a informace do svých mobilních telefonů. Generované QR kódy jsou také kompatibilní pro uložení kalendáře akcí do vašeho kalendáře Google.

Dostupnost 24/7 a offline provoz

Hračkou je pro LEDWARE také zajištění offline přístupu k naposledy zpracovanému obsahu. Pokud vám dočasně přestane fungovat obecní web, nebo dojde k výpadku na straně vašeho poskytovatele internetu, informace na úřední desce stále zůstávají. Na vše dohlížíme v režimu 24/7.

Bezpečnost a flexibilita

Systém automaticky blokuje URL mimo interní whitelist. V uživatelském prostředí máte na výběr z více než 20 modulů, několika grafických a jazykových mutací menu. Vše je na individuálním výběru klienta. Zařízení je přizpůsobeno jak pro digitální panely umístěné na výšku i na šířku, a to díky mutaci rozhraní pro vertikální i horizontální layout.

Nezapomněli jsme ani na lidi s hendikepem

LEDWARE disponuje usnadněním přístupu k ovládacím prvkům jako jsou třeba hlasové předčítání textového obsahu pro slabozraké, nebo snížení obrazu do spodní části displeje pro osoby na vozíku. Potěší také úsporný noční režim, při němž dochází ke snížení jasu displeje, zapnutí filtru modrého světla a úsporám elektrické energie.

LEDWARE zkrátka pracuje za vás

Samozřejmostí je pro LEDWARE sběr statistik o aktivitách a návštěvnosti, oddělené webové rozhraní pro naši vzdálenou správu obsahu, udržování kvality systému v rámci podmínek Google Lighthouse, vývoj systému v rámci agilní metodiky Continuous Delivery a řízení vývoje v rámci platformy GitHub.

Díky elektronickým úředním deskám DigiDay nenarazíte na omezení v absurdních banalitách a výmluvy, že něco nejde. Zvolte si zařízení DigiDay se systémem LEDWARE a přesuňte správu vašich elektronických úředních desek na novou úroveň efektivity a spolehlivosti.

Jsme připraveni zodpovědět vaše dotazy ohledně LEDWARE. Kontaktujte nás.


Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže