Chcete vidět vaši obec z nebe?

Chcete vidět vaši obec z nebe?

DigiDay nedělá jen elektronické úřední desky, ale snažíme se obcím vyjít vstříc i v jiných oblastech jejich působnosti. V březnu letošního roku jsme se z ostravské centrály DigiDay vydali na „Den malých obcí„, který se konal nejprve v Praze a následně i v moravské Olomouci. V rámci propagace naší společnosti, jsme se zájemci z řad starostů soutěžili o možnost vytvoření obecního videa natočeného z dronu v rámci soutěže „Natočíme Vaši obec z nebe“.

Vítězem se stala malebná obec Bělá pod Pradědem. Gratulujeme! Místní se tak mohou těšit na zhruba tříminutové reklamní video z ptačí perspektivy, které jim naše firma zdarma zprostředkuje. Na natáčení se již nyní velmi těšíme, neboť Bělá nabízí mnoho předností jako dva kostely, indoorové zábavní centrum, cyklostezky v podmanivé přírodě, lesní hřbitov Rudohoří a mnoho dalšího. 

A co vaše obec? 
Líbilo by se vám kdyby jste měli své vlastní obecní video? Kontaktujte nás. Mimojiné nabízíme unikátní pohled z nebe, který odhalí celou rozlohu vaší obce a představí její klíčové památky. Vytvoříme scénář, projdeme si lokaci. V jednom pěkném dni pak natočíme vše podstatné, samozřejmě i za využití dronu. Výsledné video upravíme, nastříháme, naefektujeme, nabarvíme a dodáme vám v MP4 formátu. Díky němu budete moci poté prezentovat to nejzajímavější z vaší obce.

Jak to dopadne v Bělé pod Pradědem vás samozřejmě na našich stránkách a sociálních sítích budeme informovat.

Na video se můžete podívat ZDE.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže