DigiDay v pořadu Chytrý region na Polar TV

DigiDay v pořadu Chytrý region na Polar TV

natáčení ve firmě DigiDay

Inovace v digitalizaci jsou tím, co umíme nejlépe. Ostatní si nás všímají, což potvrzuje fakt, že jsme se dostali do populárního pořadu Chytrý region, který připravuje a vysílá nejúspěšnější regionální televizní společnost v ČR, Polar TV.

Díky tomu jsme v premiéře 26. října 2023 odprezentovali širšímu publiku naše inovativní řešení a vizionářské projekty, které formují budoucnost nejen našeho regionu.

Chytrý region se věnuje inovacím, technologiím a udržitelným řešením, která nabízí firmy z nejrůznějších podnikatelských oblastí. Cílem pořadu je představit lokální firmy ze všech oborů, které svými smart řešeními a výrobky přispívají k celkovému rozvoji společnosti. Mezi takové produkty rozhodně patří naše elektronická úřední deska, ať už ve verzi volně stojící, nebo jako nástěnný panel.

„Naše spolupráce s Polar TV byla odstartována díky řadě úspěšných digitalizačních projektů, které jsme společně realizovali v Moravskoslezském kraji. Spolu jsme instalovali třeba informační nástěnné panely v nemocnici Opava,“ říká jednatel naší společnosti Martin Klimánek o krocích, které přirozeně vyústily k natočení Chytrého regionu v sídle DigiDay (odkaz se otevírá do nového okna).

“Účast v pořadu Chytrý region nám poskytla platformu, v níž jsme mohli představit naše služby širšímu publiku, ale také nám dala příležitost zdůraznit, že Ostrava je domovem talentovaných profesionálů a inovativních firem. Skvělé je, že jsme představili DigiDay, Ostravu i Moravskoslezský region v tak prestižním pořadu,” okomentoval úspěch televizní premiéry Chytrého regionu jednatel firmy Ing. David Stružka.

Už teď můžeme prozradit, že se chystáme vstoupit do významného inovativního projektu s moravskoslezskými institucemi působícími v oblasti výzkumu a vývoje (R&D). Tyto kroky budou mít pozitivní dopad na digitální dění nejen v České republice. Sledujte nás, aby vám neunikly žádné důležité informace. Společně totiž tvoříme chytrý region.

Shlédněte celý díl Chytrého regionu:

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže