Digidejáci si zanotovali v Raynetu. Popatriotsku!

Digidejáci si zanotovali v Raynetu. Popatriotsku!

pracovníci DigiDay ve firmě RayNet

V srdci Ostravy, města známého svým dynamickým přístupem k technologiím a inovacím, došlo k zajímavému setkání dvou prominentních místních firem.

Společnost DigiDay Czech, renomovaný výrobce digitálních panelů a elektronických úředních desek, absolvoval zásadní obchodní jednání v sídle společnosti Raynet, která je expertem na podnikové nástroje pro správu vztahů s klienty. Cílem setkání bylo prozkoumat nové cesty, jak ještě více vylepšit služby nabízené zákazníkům.

Martin Klimánek z DigiDay Czech po setkání prohlásil: „S Raynetem máme dlouhodobou a intenzivní spolupráci. Na posledním školení v jejich sídle jsme se proto s celým týmem rovnou zaměřili na nejmodernější funkce jejich systému, což nám umožňuje maximálně využít jeho potenciál a zvýšit efektivitu našich klíčových pracovníků.“

Petr Kolčář, obchodní ředitel Raynetu, byl rovněž nadšený ze setkání s týmem DigiDay. Vyzdvihl jeho připravenost, fundované dotazy a hodnotné příspěvky do diskuse, které obohatily celé setkání.

V DigiDay jsme již začali aplikovat nově získané poznatky do každodenního provozu, s cílem zefektivnit procesy a soustředit se na to nejdůležitější, tedy prodej elektronických úředních desek a digitálních panelů.

Spolupráce s Raynetem je pro DigiDay významným krokem ve zlepšování vztahů a sdílení znalostí mezi dvěma lídry v oblasti digitálních technologií. Je to důležitý krok k úspěchu v rychle se vyvíjejícím technologickém světě, kde elektronická úřední deska DigiDay již nyní dominuje trhu a překonává tradiční produkty v oboru digitalizace.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže