Do roku 2024 vtrhla úřední deska DigiDay s vervou

Do roku 2024 vtrhla úřední deska DigiDay s vervou

elektronická úřední deska a jednatel firmy DigiDay 2024

Rok 2024 je tu a my vám přinášíme revoluci v komunikaci mezi občany a úřady. Připravte se sérii vzrušujících akcí a inovací, které budeme postupně odhalovat. Chystáme nejeden krok k inspirativním zážitkům a novinky, které vás jistě nadchnou.

Tak si to představte: úřední deska, která není jen nudným kouskem vybavení vestibulu radnice nebo před úřadem, ale dynamickým centrem informací. Elektronické úřední desky DigiDay jsou přesně tím moderním řešením, které přináší efektivitu a pohodlí jak úředníkům, tak starostům, ať už jako nástěnný panel a nebo volně stojící.

Informace můžete na web vyvěsit klidně z pohodlí domova a okamžitě se objeví na úřední desce. Rychlost, efektivita, kvalita a snadná dostupnost informací, to je DigiDay.

Také dříve narození občané si naše úřední desky oblíbili pro jejich přehlednost a dobře čitelná písmena. Stejně tak mladší generace, která se teprve vstupem do zletilosti začíná zajímat o dění ve svém okolí, brzy ocení snadný přístup k informacím. Elektronické úřední desky DigiDay jsou mostem mezi generacemi, spojujícím moderní technologie s každodenním životem.

Vyrobené a certifikované v České republice

Naše, v Česku vyráběné a certifikované, digitální panely jsou synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Jsou tiché, ekologické, esteticky přitažlivé a odolné vůči extrémní teplotě od -40 do +75 stupňů Celsia. S více než 680 spokojenými klienty je DigiDay jasnou volbou pro každého, kdo hledá moderní a efektivní řešení pro svou obec, nebo město.

Technologie DigiDay jsou vždy na špičce. Díky inovativním řešením, jako tangenciální ventilace, LED obrazovky s dotekem od LG a procesorům INTEL, jsou naše digitální panely energeticky nejefektivnější na trhu. Je to cesta, jak ušetřit nejen peníze, ale i životní prostředí.

Podnikáte? Jste primátor, nebo starosta obce? Nezapomeňte si zaznamenat tyto termíny, kde se s námi můžete už brzy setkat:

  • Dny malých obcí – Praha (19. března)
  • Dny malých obcí – Olomouc (26. března)
  • Odborná konference APÚMS – Podbanské (20.- 22. března)
  • Urbis Smart City Fair – Brno (4.- 6. června)

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže