Elektronická úřední deska od DigiDay je přizpůsobená pro extrémní podmínky

Elektronická úřední deska od DigiDay je přizpůsobená pro extrémní podmínky

digiday elektronická úřední deska Ostrava-Jih

V dnešní digitální éře je odolnost, spolehlivost a bezpečnost elektronických zařízení nezbytná. Elektronické úřední desky od DigiDay Czech nejenže splňují tyto kritéria, ale překonávají je na všech frontách. V tomto článku se zaměříme na některé klíčové vlastnosti, které činí LED panely od DigiDay jedinečnými.

Vandalismus je jedním z hlavních problémů, kterým čelí elektronická zařízení. Každý DigiDay LED panel je vybaven ANTIVANDAL povrchovou úpravou, což je nerezavějící a téměř nezničitelný materiál. Tato vlastnost zajišťuje dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu.

DigiDay používá na svých LG displejích bezpečnostní sklo, což zajišťuje odolnost proti nárazům a prasklinám. Tím je garantována nejen dlouhodobá odolnost, ale i bezpečnost uživatelů.

Každý nástěnný panel i volně stojící panel od DigiDay je vybaven bezpečnostním krytím IP 65. To zajišťuje, že elektronická úřední deska je chráněna proti prachu, vodě a dalším vnějším vlivům, což je klíčové zejména ve venkovním prostředí.

Jednou z nejzajímavějších vlastností LED panelů od DigiDay je jejich schopnost fungovat v extrémních teplotních podmínkách, od -40 do +75 stupňů Celsia. To umožňuje jejich použití v různých geografických a klimatických prostředích.
Každá digitální úřední deska od DigiDay Czech je vyrobena a certifikována v České republice. Nástěnné panely i volně stojící panely DigiDay splňují nároky nejen české legislativy a jsou považovány za špičkové technologické produkty na trhu.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže