Elektronická úřední deska za 119 999 Kč? Poslední 4 šance na získání výhodné slevy

Elektronická úřední deska za 119 999 Kč? Poslední 4 šance na získání výhodné slevy

DigiDay na veletrhu

V dnešní digitální době je komunikace klíčová. A kdo by to mohl udělat lépe než DigiDay, lídr v oblasti digitálních panelů a elektronických úředních desek? Naše produkty jsou navrženy tak, aby usnadnily komunikaci mezi úřady a občany, a to jak v Česku, tak na Slovensku.

Naše řešení nejsou jen o technologii, jsou o lidech. Proto se těšíme na setkání s vámi na 4 nadcházejících akcích, kde budeme mít možnost prezentovat naše inovativní produkty. Ať už jste z malé obce nebo velkého města, máme pro vás řešení, které vám usnadní život.

Naší první zastávkou je Slovensko, kde se od 11. do 13. října 2023 setkáme s přednosty úřadů místních samospráv v Podbanském. 

Poté zamíříme do Česka, kde budeme od 15. do 17. října 2023 v Dolní Moravě na celostátní odborné konferenci Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR. 

A to není vše! V listopadu nás najdete na 58. Dnech malých obcí, a to 2. listopadu v Praze a 7. listopadu v Olomouci.

Na všech těchto akcích od nás máte možnost obdržet slevový voucher na pořízení elektronické úřední desky. Těšíme se vás!

Pro více informací nás kontaktujte na www.uredni-deska.eu, www.digiday.cz (odkaz se otevírá do nového okna), na telefonu +420 608 899 640 nebo e-mailem na david@digiday.cz.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže