Elektronické úřední desky a panely v režimu náhradního plnění

Elektronické úřední desky a panely v režimu náhradního plnění

Naše služby a produkty vám dodáme v režimu náhradního plnění

Představujeme nabídku současného řešení pro komunikaci a informovanosti ve vaší obci, městě či škole. Pro města a obce nabízíme elektronické úřední desky Digiday a pro veškerá školská zařízení pak digitální interaktivní panely Digiday Educo, to vše nyní můžete získat také formou náhradního plnění. Díky tomu nejen splníte povinnosti, které vám ukládá česká legislativa, ale hlavně získáte vysoce funkční moderní komunikační nástroj pro občany, zaměstnance, studenty  i širokou veřejnost vyrobený českou firmou. 

Jaké jsou hlavní výhody našich elektronických úředních desek a digitálních interaktivních panelů?

  • Lepší informovanost a motivace – Interaktivní a vizuálně atraktivní prezentace instituce a jejich aktivit, zvyšuje zájem zainteresovaných i široké veřejnosti.
  • Zvýšení přehlednosti a dostupnosti informací – Vše důležité na jednom místě a snadno přístupné všem.
  • Intuitivní ovládání a navigace – Uživatelsky přívětivé rozhraní a intuitivní ovládání usnadňuje uživatelům panelu jeho používání. 
  • Okamžité aktualizace – Možnost okamžitého sdílení důležitých oznámení a změn z pohodlí kanceláře, sborovny či domova. Podpora a monitorování 365 dní v roce!
  • Efektivnější komunikace s veřejností – Účinný způsob informování a propagace. Prezentace aktivit,novinek a úspěchů instituce. 
  • Úspora času a snížení nákladů – Minimalizace potřeby tisku a distribuce papírových materiálů. Snížíte čas při vyvěšování dokumentů, stejně jako výrazně ušetříte spotřebu elektřiny!
  • Ekologické řešení – Snižte svoji uhlíkovou stopu díky redukci papírové komunikace.
  • Odolnost a bezpečnost – Deska je opatřena antivandal systémem a softwarovým zabezpečením. Venkovní verze dlouhodobě vydrží jakékoli rozmary počasí.
  • Snadná integrace s vaším webem nebo externími či interními systémy – Náš systém LEDWARE plně automaticky načítá informace z webových stránek, ale i z informačních systémů (Bakaláři, Škola online, Edupage atd.)

Jak to reálně funguje?

Naše Elektronické úřední desky DigiDay a Digitální interaktivní panely Educo jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a snadno integrovatelné do vašeho stávajícího systému. Instalace je rychlá, proběhne v jednom dni, a co je nejdůležitější, plně kompatibilní s požadavky na náhradní plnění

Nabízíme dobré cenové podmínky a kompletní servisní podporu. Pojďte tedy s dobou a zapomeňte na nepřehledné archaické nástěnky plné změti papírů a špendlíků. Objednejte si digitální zařízení na míru a získejte výhody náhradního plnění. 

Pokud máte zájem o ukázku nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na možnost pomoci vám zmodernizovat a zefektivnit komunikaci ve vaší obci, městě či školském zařízení.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže