Elektronické úřední desky DigiDay končí s tradicí papírových oznámení a pomáhají chránit přírodu

Elektronické úřední desky DigiDay končí s tradicí papírových oznámení a pomáhají chránit přírodu

V éře digitalizace hledáme stále efektivnější způsoby, jak minimalizovat zátěž našeho prostředí a zefektivnit běžné procedury. Proto se v poslední době na trhu objevují moderní technická řešení, jež napomáhají ekologii a zároveň zjednodušují administrativní procesy.

K těmto průlomovým inovacím patří elektronické úřední desky, jež začínají nahrazovat běžné papírové vývěsky na úřadech. Tyto elektronické úřední desky nabízejí celou řadu výhod – od ochrany lesů a snížení spotřeby energie po zjednodušení administrativy.

„V našem moderním světě plném informací je pro lidi často těžké se orientovat ve všech novinkách a událostech v obcích a městech. Tradiční papírové vývěsky na úřadech často neodpovídají potřebám všech občanů, zejména těch se zdravotním postižením. Z toho důvodu se elektronické úřední desky DigiDay stávají stále oblíbenějším řešením na úřadech po celé České republice. Aktuálně jsou již v provozu na přes 630 místech, což jasně dokládá jejich účinnost a spolehlivost,“ říká David Stružka, ředitel společnosti DigiDay.

Přínos pro životní prostředí je jedním z hlavních důvodů rostoucí popularity těchto digitálních panelů. Běžné tištěné informace zatěžují přírodu kvůli velké spotřebě papíru, jehož základem je dřevo.

Ochranou lesů, těchto neocenitelných ekosystémů, přispíváme k dlouhodobé udržitelnosti planety. Elektronické úřední desky poskytují informace bez nutnosti tisku, což vede ke snížení odlesňování a produkci odpadu.

Dalším plusem je, že elektronické úřední desky umožňují rychlejší a efektivnější sdílení informací. „Novinky a oznámení mohou úředníci vložit online a ihned jsou k dispozici občanům na digitálním panelu,“ zdůrazňuje Stružka.

Elektronické úřední desky od DigiDay nevynikají jen ekologickým přístupem, ale i energetickou účinností. Používají moderní technologie, díky kterým mají mnohem nižší spotřebu než mnohá jiná zařízení. Rok provozu jednoho digitálního panelu DigiDay stojí pouhých 6 280 Kč, což je skvělá zpráva pro rozpočty úřadů i firem, které hledají úspory.

Esteticky i funkčně vytříbený design těchto elektronických úředních desek se snoubí s vysokým užitným potenciálem. Můžete na nich nalézt různé informace, od úředních oznámení po mapy nebo webové stránky města, vše doplněné o dotykové LED displeje LG a software LEDWARE.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže