Ivanka pri Dunaji představuje revoluci v informačních systémech: Elektronická úřední deska DigiDay je novým standardem

Ivanka pri Dunaji představuje revoluci v informačních systémech: Elektronická úřední deska DigiDay je novým standardem

Kousek od hlavního města Slovenska, Bratislavy, leží klenot jménem Ivanka pri Dunaji. Ačkoli název může evokovat obraz mohutného Dunaje, skutečnost je taková, že se tato obec rozkládá u břehů menší řeky, Malého Dunaje.

Od května 2023 může Ivanka pri Dunaji s hrdostí prezentovat svou novou elektronickou úřední desku značky DigiDay. Místní starosta, Vladimír Letenay, se odhodlal ke kroku směrem k budoucnosti a nechal nainstalovat tento moderní informační systém. Jak sám uvedl: „Rozhodli jsme se pro spolupráci s českou firmou DigiDay Czech a výsledkem je naše fantastická elektronická deska.“

Toto technologické zlato slouží sedmi tisícům obyvatel Ivanky, nabízí jim nejen úřední dokumenty, ale také aktualizace počasí, kalendář událostí, místní noviny a mapy s možností přiblížení na dotykovém displeji. Systém navíc respektuje potřeby osob s handicapem, ať už je to omezená mobilita nebo zrakové postižení.

Místní tisk nezůstal lhostejný k tomuto technologickému pokroku. Články chválily zejména uživatelskou přívětivost desky, srovnávanou s používáním smartphonu. Redaktor také zdůraznil energetickou účinnost desky, která v neaktivním režimu šetří elektrickou energii a snadno se aktivuje dotykem. (www.ivankapridunaji.sk)

Je skvělé vidět, jak naše inovace pozitivně ovlivňují komunitu. Jsme vděční za možnost podílet se na vytváření nového způsobu komunikace mezi občany a místními úřady v různých obcích a městech.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže