Jednotný vizuální styl pro města, obce a spolky

Jednotný vizuální styl pro města, obce a spolky

Potřebujete dát městu, obci nebo zájmovému spolku nový kabát? Chcete aby byl výsledný vizuál sladěný jako symfonický orchestr? Přejete si vytvořit snadno rozeznatelnou identitu, kterou nelze přehlédnout?  Nebo je jednoduše jen čas na změnu?

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ VAŠÍ KOMUNIKACE JE JEDNOTNÁ VIZUÁLNÍ IDENTITA

Tvorba jednotného vizuálního stylu pro obce, města a spolky je důležitá k zajištění vaší rozpoznatelnosti a profesionálního vzhledu. Tento styl zahrnuje vývoj loga, výběr typografie, barevné palety a jejich aplikaci na různé komunikační materiály, jako jsou webové stránky, tiskoviny a propagační předměty. Zapojení představitelů obce či města do procesu vývoje je nezbytné, aby výsledný vizuální styl odrážel charakter a hodnoty dané obce nebo spolku. Efektivní vizuální styl také zvyšuje autenticitu a důvěru veřejnosti ve vaší komunikaci. 

VYTVOŘÍME IDENTITU A MERCHANDISE NA MÍRU 

(LOGO, MANUÁL, MASKOT, ERB ATD.)

Získáte jednorázovou investici do budoucnosti – Budujete důvěru a unikátnost (logo, vizitky, hlavičkový papír, obecní zpravodaj, reklamní předměty, web, aplikace, WORD a PPT šablony atd.)

Budete mít jedinečný a snadno rozeznatelný vzhled – Daleko snadnější komunikace s občany. Díky dlouholetým zkušenostem a kreativitě našich grafiků jsme schopni navrhnout jedinečnou vizuální identitu.

NÁŠ TÝM 

Jsme pořád nadšenci, nenecháme si ujít novinky ve svém oboru. V týmu DigiDay Creative se o vás postarají: marketingový konzultant, projektový manažer, grafik, programátor, designer, videomaker (25+ specialistů). 

CO OCENÍTE NA SPOLUPRÁCI?

— Komplexnost: Nabízíme ucelený balík služeb týkající se kreativity a marketingu, to vše pod jednou střechou. 

— „In-House“ tým: Klíčové profese máme všechny obsazeny interními zaměstnanci, což zaručuje efektivitu.

— Zvýšení viditelnosti: Kombinací on-line a off-line světa utváříme vizibilitu, což vede k vyššímu dosahu a viditelnosti. 

— Kvalitní zpracování výstupů: Dáváme si záležet na tom, aby od nás odcházela kvalita, pro což celý náš tým udělá maximum.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže