Lenka je klíčovou osobou, která v DigiDay stojí za úspěšnými instalacemi úředních desek zákazníkům

Lenka je klíčovou osobou, která v DigiDay stojí za úspěšnými instalacemi úředních desek zákazníkům

elektronická úřední deska Rumburk

V dnešním rozhovoru nám Lenka, specialistka realizací z DigiDay, odkrývá zákulisí procesu instalace elektronických úředních desek zákazníkům. Je to ona, kdo po podpisu smlouvy přebírá štafetu od obchodníků a zajistí, aby následující dodávka našich zařízení proběhla hladce. 

V jaké fázi obchodu si, Lenko, přebíráš zakázku pod sebe?

Jakmile je  na stole podepsaná smlouva s obcí nebo městem, přicházím na řadu já. Mou první úlohou je kontaktovat zástupce města. Ladíme technické podklady a koordinuji termíny. Je to jako dirigování velkého orchestru, kde každý nástroj musí ladit.

Jak dlouho taková realizace trvá?

Od podpisu smlouvy začíná běžet lhůta na kompletní dodávku. Během té doby se vše připravuje, probíhají stavební úpravy na místě realizace a celé řešení se kompletuje podle požadavků zákazníka. Důležitou fází je testování URL odkazů, které obce chtějí zobrazit na deskách. Dále se nasazují feedy, fotografie a ladí se detaily. Významná část přípravy je také výběr funkčních tlačítek klientem.

Jaká tlačítka jsou mezi zákazníky hitem?

Některé obce preferují zpravodaje, jiné aktuality nebo jízdní řád. V základu máme šest tlačítek, ale dá se jich přidat víc. Nicméně, z hlediska uživatelského zážitku a rozložení uživatelského prostředí je šest tlačítek na ploše ideální stav, ať už je naše zařízení instalováno jako nástěnný panel, nebo jako volně stojící digitální úřední deska. 

Přemýšlím nad tím, jaké schopnosti musí mít manažer realizace?

Ke klíčovým vlastnostem úspěchu této profese určitě patří trpělivost, důslednost a houževnatost. Tyto vlastnosti jsou nezbytné a také dobrá paměť a odolnost vůči stresu. V předchozí práci jsem se jako head office manager starala o 70 budov, což se mi teď hodí. Zároveň jsem v nemalé míře i logistik. Vždy se snažím spojit více zakázek do jednoho výjezdu, aby byla cesta ekonomická a ekologická.

Setkáváš se při práce s nějakými “jobovkami”?

Jobovka je silné slovo. Občas se ale setkáváme s tím, že města a obce nám nedodají všechny klíčové informace včas. V takových případech musíme být flexibilní a improvizovat, abychom splnili termíny. Proto někdy může úřední deska dorazit k zákazníkovi s přednastavenými informačními kanály, které pak upravujeme až na dálku přes naše dohledové centrum s využitím našeho vlastního software LEDWARE, ale to je opravdu výjimečné. Stalo se nám také, že město plánovalo instalovat desku na nevhodném místě, například do nepevného podloží z dlažebních kostek. Vzpomínám si také na případ, kdy památkáři jednoho úřadu vlastnímu managementu nedali stavební povolení instalovat úřední desku v památkové zóně.

Jak se Ti líbí v DigiDay?

Jsem spokojená. Máme skvělý tým složený z lidí každého věku, přátelskou atmosféru a firemní kulturu. Oba šéfové jsou pohodáři a všichni společně si vážíme každého spokojeného klienta.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže