Nezdolná kvalita: Elektronická úřední deska DigiDay odolala srážce s vozem

Nezdolná kvalita: Elektronická úřední deska DigiDay odolala srážce s vozem

srazka-automobilu-a-uredni-desky-Potstat

V srdci Moravy leží město Potštát s bohatou historií, kterou zdůrazňuje jeho historické jádro, vyhlášené městskou památkovou zónou v roce 2003. Toto kouzelné místo je nejen domovem pro 1200 obyvatel, ale také příkladem, jak se tradiční hodnoty mohou skloubit s moderní technologií

Elektronické úřední desky DigiDay, jsou zde totiž rozmístěny po celém městě a jsou jasným důkazem inovací a vizí starosty Reného Passingera, pro kterého je komunikace mezi občanem a úřadem klíčová.

Avšak jedna z těchto desek zažila situaci, kterou by si nikdo nepřál. „Naše úřední desky jsou vybaveny ANTIVANDAL úpravou a jsou tak téměř nepoškoditelné. Jeden řidič v zimních měsících však naboural do úřední desky autem, které bylo bohužel obuté do letních pneumatik,“ vysvětluje Arnold Zlámal, technik společnosti DigiDay.

Ke spokojenosti všech však deska nejen přežila tuto nehodu, ale byla rychle obnovena a znovu v provozu díky technikům společnosti DigiDay. Tento incident stvrdil skutečnou odolnost a kvalitu našich elektronických úředních desek.

V dnešní době, kdy veřejná zařízení mohou čelit různým neočekávaným událostem, je důležité vybrat si zařízení, které je nejen funkční, ale také odolné. A toto je přesně to, co DigiDay nabízí.

☎ Zavolejte nám ➜ +420 608 899 640

✉ Napište nám ➜ david@digiday.cz

🌐 www.uredni-deska.eu / www.digiday.cz

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže