Představili jsme tajemníkům úřadů českých měst a obcí inovace pro digitalizaci úřadů

Představili jsme tajemníkům úřadů českých měst a obcí inovace pro digitalizaci úřadů

obchodníci v akci

Dnes se zaměříme na naši nedávnou účast během význačného setkání Sdružení tajemníků měst a obcí České republiky (STMOÚ) v Dolní Moravě. Ukážeme vám nejmodernější technologická řešení a exkluzivní nabídky, které jsme na tomto setkání odprezentovali.

Stále máme v živé paměti naši účast na celostátním setkání vedoucích pracovníků českých úřadů, které proběhlo od 15. do 17. října. Byla to skvělá příležitost, kde jsme mohli všem přítomným ukázat naše nejnovější produkty a technologie.

Jedním z vrcholů naší prezentace byla elektronická úřední deska TOTEM UNI 55´s futuristickým designem. Rádi bychom znovu zdůraznili, že všechny naše panely jsou vybaveny LED dotykovými displeji od LG s technologií IPS, což je aktuálně nejmodernější zobrazovací technologie na trhu.

Každá naše úřední deska je samozřejmě doplněna naším vlastním softwarem LEDWARE. Další výhodou je minimální spotřeba energie, na kterou klademe velký důraz. Nenecháme bez povšimnutí ani odolný povrch ANTIVANDAL.

Na setkání v Dolní Moravě, stejně jako předtím v Podbanském na konferenci APUMS, jsme nabízeli speciální VOUCHER na zakoupení elektronické úřední desky za zvýhodněnou cenu od 119.999 Kč.

Pokud jste nás nestihli navštívit, máte šanci to napravit na nadcházejících Dnech malých obcí v Praze a v Olomouci, kde budeme 2. a 7. listopadu.

Den malých obcí Praha

Kdy: 2. listopadu

Kde: Hala O2 Universum, Českomoravská 17

Den malých obcí Olomouc

Kdy: 7. listopadu

Kde: Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 37

Navštivte nás na Dnech malých obcí, kde vám rádi představíme všechny přednosti našich elektronických úředních desek. Získejte VOUCHER na zakoupení elektronické úřední desky za zvýhodněnou cenu od 119.999 Kč. Těšíme se na vás!

☎ +420 608 899 640

✉ david@digiday.cz

🌐 www.uredni-deska.eu

💻 www.digiday.cz

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže