Proč je DigiRegion vaším ideálním partnerem v moderní obecní komunikaci

Proč je DigiRegion vaším ideálním partnerem v moderní obecní komunikaci

DigiRegion je digitální obec jednoduše.

V dnešní rychle se měnící době je efektivní komunikace s občany klíčová. A právě zde přichází na řadu DigiRegion (odkaz se otevírá do nového okna), inovativní platforma, která nabízí komplexní řešení pro obecní komunikaci.

Co vám DigiRegion nabízí?

Nejde jen o propojení obecního webu, TV info kanálu a digitálního informačního panelu. Srdcem celého systému je mobilní aplikace, šitá na míru vašim potřebám. Díky ní mají občané přístup ke všem důležitým informacím přímo ve svém chytrém telefonu.

Úspora času díky jednoduché administraci

Jedním z hlavních přínosů je jednoduchá administrace. Ovládejte všechny komunikační kanály z jednoho místa a zvyšte tak efektivitu vaší práce.

Komplexní řešení 4v1

DigiRegion je více než jen mobilní aplikace. Pokrývá všechny mediální platformy, od webových stránek a sociálních sítí až po informační panely a obecní televizi.

Dostupnost informací pro všechny

Vše je navrženo tak, aby bylo přístupné i starším občanům a těm, kteří nemají přístup k internetu. DigiRegion je ideální pro komunikaci s širokou veřejností.

Budoucnost je v mobilních telefonech

S vědomím, že budoucnost komunikace je v mobilních zařízeních, nabízí DigiRegion na míru šitou mobilní aplikaci.

Spolupráce s obecními institucemi

Celý systém umožňuje napojení obecních spolků a institucí, což zajišťuje, že všechny organizace pracují ve společném online prostředí.

Aktuální a zajímavý obsah

Platforma podporuje týmovou práci a rychlou aktualizaci obsahu, aby byl každý web stále aktuální a plný zajímavých informací.

Nízké náklady a udržitelnost

DigiRregion je cenově dostupný. Společnost průběžně aktualizuje systém na základě zpětné vazby od zákazníků.

Propojování obcí i mikroregionů

Více obcí v systému znamená jejich efektivní propojení, a to jak přes web Mikroregionu (odkaz se otevírá do nového okna), tak i přes mobilní aplikaci  DigiRegion Obecní síť (odkaz se otevírá do nového okna).


Pokud jde o DigiRegion, pro více informací si můžete prohlédnout promo video (odkaz se otevírá do nového okna) a přečíst si reference (odkaz se otevírá do nového okna) od spokojených zákazníků.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže