TripOn Digital nyní hledejte pod názvem DigiDay Creative 

TripOn Digital nyní hledejte pod názvem DigiDay Creative 

Nejen osobní, ale i firemní život je plný změn a výzev. Proto bychom stávající i budoucí klienty rádi informovali aktualitě, kterou jsme pro vás v rámci restrukturalizace naší společnosti připravili. Jako mnoho jiných i my se snažíme nabízené služby a produkty zrychlit, zkvalitnit, sjednotit a samozřejmě jim dát i společný vizuál. Je tedy nutné vás informovat o změně obchodního názvu z TRIPON DIGITAL s.r.o. na DigiDay Creative s.r.o

Jsme digitální studio.
Jsme DigiDay Creative.

Vzhledem k tomu, že pod kmenovou značkou DigiDay již 8 let úspěšně digitalizujeme města a obce, jsme teď součástí jedné skupiny, čímž se výrazně zjednoduší naše komunikace. Nastoupili jsme tak na společnou cestu za společným cílem, v níž se staráme o to, aby měli naši zákazníci jasně rozpoznatelnou a funkční identitu. 

Čím DigiDay Creative zabývá?

Služby můžeme shrnout do čtyř základních bodů:

  • Webové prezentace
  • Firemní identita & vizuální styl
  • Online marketing
  • Videoprodukce

Jednotlivým segmentům se v budoucnu budeme věnovat podrobněji v samostatných statích. K celkové změně názvu se vyjádřil jednatel společnosti Martin Klimánek: Chtěli jsme to sladit, to je celé… Našim cílem je pracovat na silném a jednotném brandu v digitálu. DigiDay má v roadmapě zajímavé projekty, na kterých teď aktuálně makáme.   

Upozorňujeme, že pro stávající klienty se se nic nemění, IČO i adresa zůstávají stejné, prosíme naše partnery o postoupení na příslušnou osobu a změnu ve Vašem účetním nebo CRM systému.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže