Valašsko a digitální věk? Elektronická úřední deska DigiDay zde dělá revoluci

Valašsko a digitální věk? Elektronická úřední deska DigiDay zde dělá revoluci

elektronická úřední deska ve Valašské Bystřici

V dnešní digitální době je důležité, aby i veřejné instituce držely krok s technologickým vývojem. Jedním ze způsobů, jak to mohou udělat, je elektronická úřední deska

Mezi naše spokojené zákazníky, kteří si pochvalují DigiDay technologie, patří Valašská i Bystřice, která nedávno modernizovala svou obec tím, že si od nás koupila digitální úřední desku včetně originálního software LEDWARE, nezničitelné úpravy ANTIVANDAL a LED obrazovky LG. 

Valašská Bystřice je významnou obcí v okrese Vsetín, která je obklopena strhujícím panoramatem Vsetínských vrchů. S více než 2200 obyvateli a rozlohou bezmála 36 čtverečních kilometrů, je jednou z největších obcí v České republice.

Starosta, Ing. Josef Maleňák, o nás napsal: „Společnost DigiDay Czech je dodavatelem naší nové elektronické úřední desky. Prezentaci, kde jsme se s EÚD poprvé seznámili, nám osobně předvedla obchodní zástupkyně. Její prezentace byla přehledná a komplexní. Chtěli bychom tímto společnosti DigiDay Czech poděkovat za skvělou spolupráci jak při seznámení s jejich elektronickou úřední deskou, tak při instalaci.“

Je to tak. Naše digitální úřední deska, ať už volně stojící, nebo jako nástěnný panel, nabízí řadu výhod, jako je nejnižší spotřeba energie na trhu, jednoduché ovládání a vysoká úroveň zabezpečení.
Pokud i vy chcete modernizovat své město, obec, nebo firmu, s námi máte jistotu, že půjdete správným směrem. Kontaktujte nás.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže