Venkovní elektronické úřední desky jsou součástí moderních měst a obcí

Venkovní elektronické úřední desky jsou součástí moderních měst a obcí

Elektronické úřední desky v poslední době často vyhrávají v neprospěch klasických úředních desek. Starostové měst a obcí bývají nespokojeni se klasickými úředními deskami. Klasické úřední desky v porovnání s elektronickými úředními deskami poskytují totiž omezený prostor pro zveřejňování úředních dokumentů. A také postrádají přidanou hodnotu, kterou nabízejí elektronické úřední desky.

Obce a města chtějí informovat občany o aktuálním dění moderní a interaktivní formou pomocí elektronické úřední desky. Nechtějí se spoléhat pouze na hlášení místního rozhlasu, který je mnohdy špatně slyšet a navíc stojí obce nemalé peníze kvůli autorským poplatkům.

Pokud jste dosud o venkovních elektronických úředních deskách neslyšeli, dovolte nám je představit. Elektronické úřední desky jsou inovací klasických úředních desek, které mají své místo před obecním úřadem v obcích a městech. Narozdíl od těch klasických však elektronické úřední desky poskytují neomezený prostor pro zveřejňování informací. Elektronické úřední desky jsou informačním centrem, které funguje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Občané tak mohou kdykoli během dne získávat přehled o tom, co se bude dít v místě jejich bydliště nebo v jeho blízkém okolí.

Elektronické úřední desky toho umí mnohem více

Elektronické úřední desky nejsou pouze nástrojem, jak zlepšit informovanost občanů a sdílet s nimi vše, co se děje a bude dít. Elektronické úřední desky umí zobrazovat předpověď počasí na několik dní dopředu. Můžete zde za úplatu propagovat obecní spolky, obecní restauraci nebo hotel a jiná kulturní zařízení. V neposlední řadě jsou elektronické úřední desky skvělým turistickým průvodcem, protože ukáží a poradí turistům, kde se nachází turistické trasy, rozhledny nebo jiné atraktivní turistické cíle.

Ani ve vašem městě či obci by neměla elektronická úřední deska chybět. Kontaktujte nás.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže