Viděli jsme na vlastní oči odhalení digitální budoucnosti v Barceloně na veletrhu Digital Signage & DOOH

Viděli jsme na vlastní oči odhalení digitální budoucnosti v Barceloně na veletrhu Digital Signage & DOOH

Na veletrhu Digital Signage & DOOH v Barceloně jsme byli na začátku února svědky toho, jak se vyvíjí budoucnost digitálního zobrazování. Tato událost nám odhalila nejnovější inovace a technologie, které nás utvrdily v naší misi, kterou je přinášet vám to nejlepší z oboru.

Fira Barcelona, místo konání tohoto veletrhu, je známé jako centrum pro celosvětové inovace. S moderními pavilony a špičkovým technologickým vybavením je ideálním místem pro prezentaci globálních trendů a otevírá dveře neomezeným možnostem pro obchodníky a kreativce z celého světa.

Jedním z hlavních lákadel veletrhu byly průhledné OLED displeje, které představují revoluční krok vpřed v oblasti digitálního zobrazování. Tyto inovace nejen posouvají hranice toho, co je možné, ale také nabízí nové způsoby, jak vylepšit interakci se zařízeními, jako jsou LED panely, nebo elektronická úřední deska.

“Tyto inovace posouvají hranice možného. Nabízí také nové způsoby, jak zlepšit interakci nabídky panelů a úředních desek s uživatelem,” říká o technologii náš jednatel Martin Klimánek.

Díky integrovaným kamerám pro sledování okolí, se otevírají nové možnosti pro využití těchto technologií v různých prostředích.

„Na veletrhu bylo na jednom místě to nejlepší z technologických novinek celého světa. Byl jsem v životě na mnoha veletrzích, ale něco takového jsem snad ještě nikde nezažil,“ řekl náš manažer pro inovace, Stanislav Závadský.

Jako renomovaný český výrobce jsme připraveni nabídnout řešení na míru, která využívají nejnovější dostupné technologie. 

Naše produkty jsou a budou vždy navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám a přání zákazníků, ať už jde o zlepšení vizuální komunikace, efektivitu prezentace informací, nebo obohacení prostoru o moderní digitální prvky.

Více než 680 elektronických úředních desek
v celé ČR a SK

Chcete se na
něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

Vyplňte formulář níže